Skip to main content

TRENINGI

„Moja przygoda z bieganiem rozpoczęła się w 5 klasie szkoły podstawowej, czyli dosyć późno, bo w wieku 11 lat. Dzisiaj są możliwości rozpoczęcia takiej kariery dużo wcześniej, a do Naszej Akademii zapraszamy już 6-latków.

Na naborze do szkoły sportowej nie byłem wyróżniającym się chłopcem, ale miałem wielkie chęci i dużo energii, co jest najważniejsze. Nikt mnie do tego nie namawiał, a rodzice nigdy nie kierowali mnie na siłę do jakiegoś konkretnego sportu.

Dzisiaj o wiele trudniej znaleźć dzieci, które same będą się do sportu garnęły.

Będąc zawodnikiem nie sądziłem, że tak wiele przyjemności może przynieść trenowanie innych. Widząc błyskawiczne postępy młodych adeptów sportu przepełnia mnie duma, że to właśnie ja przyczyniłem się do ich rozwoju.

Bycie szkoleniowcem to jednak zupełnie inna bajka, niż bycie zawodnikiem.

Trener ponosi odpowiedzialność za każdego zawodnika, którego szkoli!”

Jak trenujemy?

Autorski program szkolenia Akademii oparty jest o sprawdzone metody i środki ogólnorozwojowego treningu lekkoatletycznego.

Dajemy dzieciom możliwość spróbowania swoich sił w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych.

W każdym miesiącu szkolimy jedną z konkurencji w blokach: biegów krótkich, biegów średnich i długich, skoków oraz rzutów.

Dzieci mają zatem okazję biegać szybko, budować wytrzymałość, skakać i rzucać.

Sprzęt

Sprzęt używany przez trenerów w trakcie zajęć to renomowane akcesoria KIDS ATHLETICS: bezpieczne młoty, dyski, kule z gumy, oszczepy i płotki z pianki, by dzieci nie czuły się zagrożone.

Jako uzupełnienie sprzętu specjalizowanego, używamy świetnej jakości sprzęt marki DECATHLON: płotki, drabinki koordynacyjne, kapelusze, oznaczniki etc.

Partnerem technicznym Akademii jest marka DECATHLON, która przygotowała stroje nie tylko dla Naszych trenerów, ale również dla wszystkich uczestników!

Postępy

Rywalizacja i sprawdzanie nabytych umiejętności odbywa się na każdej jednostce treningowej, w podzielonych grupach wiekowych.

W trakcie całorocznej formy testów gromadzimy rezultaty WSZYSTKICH uczestników Akademii w szerokim zakresie motoryki lokomocyjnej, mając wgląd w wymierną poprawę umiejętności.

Wszystkie dzieci będą miały okazję sprawdzić się na MISTRZOSTWACH LEKKOATLETYCZNYCH, nie tylko przeciwko swoim kolegom z grupy, ale też innym dzieciom spoza Akademii.

Trenerzy

Nasz trening jest podany w przystępnej formie, a zajęcia prowadzone przez nietuzinkowych, młodych i otwartych na nowości trenerów.

Metody stosowane przez Naszych szkoleniowców są pozbawione komponentu presji, a stosowany język kontaktowy jest zawsze przyjazny.

Trenerzy są dogłębnie przeszkoleni w kontekście realizacji AUTORSKIEGO PROGRAMU Akademii i legitymują się dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Wszyscy Nasi trenerzy mają wykształcenie pedagogiczne, a wśród Nich jest wielu sportowców wyczynowych.

Opłaty

Umowa jest zawierana na czas określony, a opłaty za zajęcia realizowane są w formie comiesięcznego przelewu na konto nr:

BNP PARIBAS 94 1600 1462 1898 0265 9000 0001

  Zapisz dziecko
  już dzisiaj!


  Dane kontaktowe

  Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia

  ul. Sportowa 5
  62-023 Dachowa

  Treningi lekkoatletyczne
  Tel. +48 507 604 604
  Mail: biuro@akademiaurbasia.pl

  Obozy i półkolonie
  Tel. +48 507 604 020
  Mail: obozy@akademiaurbasia.pl

  Obserwuj nas


  Copyright © 2020 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Wykonanie: Studio Kreatywne Morihei Seven
  Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności