Skip to main content

Plan zajęć

(GDZIE i W JAKICH TERMINACH TRENUJEMY)

ARENA

Bieżnia Lekkoatletyczna/Zespół Boisk Szkoły Podstawowej nr 33, ul. Stanisława Wyspiańskiego 27
ARENA „A” (roczniki 2017-2014)
ŚRODA, godz. 17.15-18.15
PIĄTEK, godz. 17.30-18.30

ARENA „B” (roczniki 2013 i starsi)
ŚRODA, godz. 18.15-19.15
PIĄTEK, godz. 18.30-19.30

BUK

Stadion Miejski w Buku, ul. Sportowa 14
BUK
PONIEDZIAŁEK, godz. 18.00-19.00

CEREKWICA

Bieżnia Lekkoatletyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy, ul. Przybrodzka 3
CEREKWICA „A” (roczniki 2017-2014)
PONIEDZIAŁEK, godz. 17.00-18.00
PIĄTEK, godz. 17.00-18.00

CEREKWICA „B” (roczniki 2013 i starsi)
PONIEDZIAŁEK, godz. 18.00-19.00
PIĄTEK, godz. 18.00-19.00

CHOMĘCICE

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej w Chomęcicach, ul. Poznańska 112
CHOMĘCICE
ŚRODA, godz. 17.30-18.30

CZERLEJNO (uwaga, trening 12.06 – odwołany!)

Boisko Wielofunkcyjne/Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Czerlejnie, ul. Szkolna 3
CZERLEJNO
ŚRODA, godz. 15.30-16.30 (trening 12.06 – odwołany)
CZWARTEK, godz. 15.45-16.45

DA VINCI

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej Da Vinci, ul. Golęcińska 9
DA VINCI
ŚRODA, godz. 16.30-17.30
PIĄTEK, godz. 15.30-16.30

DASZEWICE

Boisko Trawiaste/Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Daszewicach, ul. Szkolna 16
DASZEWICE
ŚRODA, godz. 15.30-16.30
PIĄTEK, godz. 15.00-16.00

DĄBRÓWKA

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne Szkoły Podstawowej w Dąbrówce, ul. Malinowa 41
DĄBRÓWKA „A” (roczniki 2017-2014)
PONIEDZIAŁEK, godz. 18.00-19.00
CZWARTEK, godz. 17.00-18.00

DĄBRÓWKA „B” (roczniki 2013 i starsi)
PONIEDZIAŁEK, godz. 18.00-19.00
CZWARTEK, godz. 17.00-18.00

DOPIEWO

Zespół Boisk/Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Dopiewie, ul. Łąkowa 2A
DOPIEWO
ŚRODA, godz. 16.00-17.00
PIĄTEK, godz. 15.45-16.45

FABIANOWO

Boisko Wielofunkcyjne/Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 52 SPECTO, ul. Fabianowo 29
FABIANOWO
WTOREK, godz. 18.30-19.30
CZWARTEK, godz. 19.00-20.00

JUNIKOWO

Zespół Boisk/Bieżnia Lekkoatletyczna Szkoły Podstawowej nr 54, ul. Małoszyńska 38
JUNIKOWO „A” (roczniki 2017-2014)
WTOREK, godz. 16.30-17.30
PIĄTEK, godz. 17.00-18.00

JUNIKOWO „B” (roczniki 2013 i starsi)
WTOREK, godz. 17.30-18.30
PIĄTEK, godz. 17.00-18.00

KAMIONKI

Bieżnia Lekkoatletyczna/Zespół Boisk Szkoły Podstawowej w Kamionkach, ul. Mieczewska 36
KAMIONKI „A” (roczniki 2017-2016)
PONIEDZIAŁEK, godz. 16.30-17.30
ŚRODA, godz. 16.30-17.30

KAMIONKI „B” (roczniki 2015-2014)
PONIEDZIAŁEK, godz. 17.30-18.30
ŚRODA, godz. 17.30-18.30

KAMIONKI „C” (roczniki 2013 i starsi)
PONIEDZIAŁEK, godz. 18.30-19.30
ŚRODA, godz. 18.30-19.30

KIEKRZ

Boisko Wielofunkcyjne Szkoły Podstawowej nr 28 w Kiekrzu, ul. Chojnicka 57
KIEKRZ
WTOREK, godz. 16.00-17.00
CZWARTEK, godz. 15.45-16.45

KOSTRZYN

Bieżnia Lekkoatletyczna Szkoły Podstawowej nr 2 w Kostrzynie, ul. Powstańców Wielkopolskich 28
KOSTRZYN
WTOREK, godz. 16.00-17.00

KÓRNIK

Stadion Lekkoatletyczny OAZA Błonie w Kórniku, ul. Leśna 6
KÓRNIK
WTOREK, godz. 17.30-18.30
CZWARTEK, godz. 17.30-18.30

LUBOŃ

Bieżnia Lekkoatletyczna/Zespół Boisk LOSiR w Luboniu, ul. Hugona Kołłątaja 2
LUBOŃ „A” (roczniki 2017-2014)
PONIEDZIAŁEK, godz. 16.00-17.00
CZWARTEK, godz. 17.30-18.30

LUBOŃ „B” (roczniki 2013 i starsi)
PONIEDZIAŁEK, godz. 19.00-20.00
CZWARTEK, godz. 18.30-19.30

LUSOWO

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne Szkoły Podstawowej w Lusowie, ul. Nowa 6
LUSOWO
CZWARTEK, godz. 18.15-19.15 (trening 28.03 – odwołany)

MINIKOWO (uwaga, trening 12.06 – odwołany!)

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne Szkoły Podstawowej nr 59, ul. Baranowska 1
MINIKOWO
ŚRODA, godz. 17.15-18.15 (trening 12.06 – odwołany)
PIĄTEK, godz. 16.30-17.30

MOSINA

Bieżnia Lekkoatletyczna Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie, ul. Sowiniecka 75
MOSINA
CZWARTEK, godz. 16.00-17.00

NAPACHANIE

Boisko Wielofunkcyjne/Hala Sportowa Szkoły Podstawowej w Napachaniu, ul. Poznańska 26
NAPACHANIE
ŚRODA, godz. 18.00-19.00
CZWARTEK, godz. 17.00-18.00

NEKLA

Bieżnia Lekkoatletyczna Szkoły Podstawowej w Nekli, ul. Klemensa Szczepańskiego 7
NEKLA
WTOREK, godz. 19.10-20.10
CZWARTEK, godz. 19.10-20.10

RATAJE

Bieżnia Lekkoatletyczna/Zespół Boisk Szkoły Podstawowej nr 2, os. Jagiellońskie 128
RATAJE „A” (roczniki 2017-2014)
PONIEDZIAŁEK, godz. 16.15-17.15
WTOREK, godz. 16.15-17.15

RATAJE „B” (roczniki 2015 i starsi)
PONIEDZIAŁEK, godz. 17.30-18.30
WTOREK, godz. 17.30-18.30

ROKIETNICA

Bieżnia Lekkoatletyczna przy stadionie Rokity w Rokietnicy, ul. Szamotulska 30
ROKIETNICA
WTOREK, godz. 18.00-19.00
CZWARTEK, godz. 19.00-20.00

SKÓRZEWO

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne Szkoły Podstawowej nr 2 w Skórzewie, ul. Kozierowskiego 1
SKÓRZEWO „A” (roczniki 2017-2014)
PONIEDZIAŁEK, godz. 16.45-17.45
CZWARTEK, godz. 15.45-16.45

SKÓRZEWO „B” (roczniki 2013 i starsi)
PONIEDZIAŁEK, godz. 16.45-17.45
CZWARTEK, godz. 15.45-16.45

SZCZEPANKOWO/TULCE

Bieżnia Lekkoatletyczna Szkoły Podstawowej w Tulcach, ul. Poznańska 1
SZCZEPANKOWO/TULCE „A” (roczniki 2017-2014)
WTOREK, godz. 17.30-18.30

SZCZEPANKOWO/TULCE „B” (roczniki 2013 i starsi)
WTOREK, godz. 18.30-19.30

WINOGRADY

Bieżnia Lekkoatletyczna/Zespół Boisk Szkoły Podstawowej nr 11, os. Wichrowe Wzgórze 119
WINOGRADY „A” (roczniki 2017-2014)
WTOREK, godz. 16.00-17.00
CZWARTEK, godz. 16.45-17.35

WINOGRADY „B” (roczniki 2013 i starsi)
WTOREK, godz. 17.00-18.00
CZWARTEK, godz. 17.40-18.30

WIRY

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Wirach, ul. Zespołowa 23
WIRY
PIĄTEK, godz. 18.30-19.30

Zdrowie przez
Sport


Dane kontaktowe

Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia

ul. Sportowa 5
62-023 Dachowa

Treningi lekkoatletyczne
Tel. +48 507 604 604
Mail: biuro@akademiaurbasia.pl

Obozy i półkolonie
Tel. +48 507 604 020
Mail: obozy@akademiaurbasia.pl

Obserwuj nas


Copyright © 2020 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Wykonanie: Studio Kreatywne Morihei Seven
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności