Plan zajęć

(kalendarz, miejsca treningów i szczegóły – poniżej)

  • BUK PONIEDZIAŁEK 17.30 i ŚRODA 18.30

  • CEREKWICA A (młodsi) PONIEDZIAŁEK i PIĄTEK 17.00
    CEREKWICA B (starsi) PONIEDZIAŁEK i PIĄTEK 18.00

  • CZAPURY A (młodsi) ŚRODA i PIĄTEK 17.00
    CZAPURY B (starsi) ŚRODA i PIĄTEK 18.10

  • DA VINCI ŚRODA 16.30 i PIĄTEK 15.30

  • DĄBRÓWKA PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK 17.00

  • GRUNWALD A (młodsi) PONIEDZIAŁEK 18.00 i PIĄTEK 17.30
    GRUNWALD B (starsi) PONIEDZIAŁEK 19.00 i PIĄTEK 17.30

  • KAMIONKI A (młodsi) PONIEDZIAŁEK i ŚRODA 17.30
    KAMIONKI B (starsi) PONIEDZIAŁEK i ŚRODA 18.30

  • KONARZEWO PONIEDZIAŁEK 16.00

  • KOSTRZYN WTOREK 16.00 i CZWARTEK 17.00

  • KÓRNIK PONIEDZIAŁEK i ŚRODA 16.00

  • KROSNO CZWARTEK 16.00

  • LUBOŃ A (młodsi) PONIEDZIAŁEK 19.00 i CZWARTEK 17.30
    LUBOŃ B (młodsi i średni) CZWARTEK 18.30
    LUBOŃ C (starsi) PONIEDZIAŁEK i PIĄTEK 20.00-21.00

  • LUSOWO PIĄTEK 19.15

  • ŁAZARZ WTOREK i PIĄTEK 18.30

  • NAPACHANIE PONIEDZIAŁEK 16.00 i ŚRODA 18.00

  • NEKLA WTOREK i CZWARTEK 19.00

  • OGRODY/JEŻYCE WTOREK i PIATEK 17.00

  • RATAJE A (młodsi 1) PONIEDZIAŁEK 16.15
    RATAJE B (młodsi 2) PONIEDZIAŁEK 17.30 i WTOREK 16.30
    RATAJE C (starsi) PONIEDZIAŁEK 18.30 i WTOREK 17.30

  • ROKIETNICA WTOREK i CZWARTEK 19.00

  • SKÓRZEWO A (młodsi) PONIEDZIAŁEK 16.30 i CZWARTEK 19.00
    SKÓRZEWO B (starsi) PONIEDZIAŁEK 16.30 i CZWARTEK 20.00

  • STAROŁĘKA ŚRODA i PIĄTEK 15.30

  • SZCZEPANKOWO/TULCE A (młodsi) WTOREK 17.30 i CZWARTEK 19.00
    SZCZEPANKOWO/TULCE B (starsi) WTOREK 18.30 i CZWARTEK 19.00

  • SZCZODRZYKOWO WTOREK i CZWARTEK 16.45

  • WINOGRADY A (młodsi) WTOREK 16.30 i CZWARTEK 17.30
    WINOGRADY B (starsi) WTOREK i CZWARTEK 17.30

październik

listopad 2022

grudzień
PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Wydarzenia dla listopad

1

16:00 - 17:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
16:30 - 17:30

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
16:45 - 17:45

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:30 - 19:30

Łazarz

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 33 (przy ARENIE)
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Zespołu Szkół w Nekli
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
Wydarzenia dla listopad

2

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:30 - 16:30

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne przy Zespole Szkół w Sulęcinku
16:30 - 17:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Kamionki A

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:00 - 19:00

Napachanie

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Napachaniu
18:10 - 19:10

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
18:30 - 19:30

Kamionki B

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
Wydarzenia dla listopad

3

16:00 - 17:00

Krosno

Hala widowiskowo-sportowa OSiR Mosina w Krośnie
16:45 - 16:45

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:00 - 18:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna (mała) Szkoły Podstawowej nr 1 w Kostrzynie Wlkp.
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "B" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
18:30 - 19:30

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
19:00 - 20:00

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
19:00 - 20:00

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Zespołu Szkół w Nekli
20:00 - 21:00

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
Wydarzenia dla listopad

4

15:30 - 16:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
15:30 - 16:30

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:10 - 19:10

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Łazarz

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 33 (przy ARENIE)
19:15 - 20:15

Lusowo

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Lusowie
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla listopad

5

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla listopad

6

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla listopad

7

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Słupi Wielkiej
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne przy Zespole Szkół w Sulęcinku
16:00 - 17:00

Napachanie

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Napachaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:00 - 17:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
16:15 - 17:15

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:30 - 17:30

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
16:30 - 17:30

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "A" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:30 - 18:30

Kamionki A

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:30 - 18:30

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:30 - 18:30

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:30 - 19:30

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:30 - 19:30

Kamionki B

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
19:00 - 20:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla listopad

8

16:00 - 17:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
16:30 - 17:30

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
16:45 - 17:45

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:30 - 19:30

Łazarz

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 33 (przy ARENIE)
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Zespołu Szkół w Nekli
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
Wydarzenia dla listopad

9

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:30 - 16:30

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne przy Zespole Szkół w Sulęcinku
16:30 - 17:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Kamionki A

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:00 - 19:00

Napachanie

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Napachaniu
18:10 - 19:10

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
18:30 - 19:30

Kamionki B

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
Wydarzenia dla listopad

10

16:00 - 17:00

Krosno

Hala widowiskowo-sportowa OSiR Mosina w Krośnie
16:45 - 16:45

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:00 - 18:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna (mała) Szkoły Podstawowej nr 1 w Kostrzynie Wlkp.
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "B" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
18:30 - 19:30

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
19:00 - 20:00

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
19:00 - 20:00

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Zespołu Szkół w Nekli
20:00 - 21:00

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
Wydarzenia dla listopad

11

15:30 - 16:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
15:30 - 16:30

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:10 - 19:10

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Łazarz

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 33 (przy ARENIE)
19:15 - 20:15

Lusowo

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Lusowie
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla listopad

12

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla listopad

13

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla listopad

14

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Słupi Wielkiej
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne przy Zespole Szkół w Sulęcinku
16:00 - 17:00

Napachanie

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Napachaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:00 - 17:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
16:15 - 17:15

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:30 - 17:30

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
16:30 - 17:30

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "A" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:30 - 18:30

Kamionki A

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:30 - 18:30

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:30 - 18:30

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:30 - 19:30

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:30 - 19:30

Kamionki B

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
19:00 - 20:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla listopad

15

16:00 - 17:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
16:30 - 17:30

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
16:45 - 17:45

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:30 - 19:30

Łazarz

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 33 (przy ARENIE)
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Zespołu Szkół w Nekli
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
Wydarzenia dla listopad

16

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:30 - 16:30

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne przy Zespole Szkół w Sulęcinku
16:30 - 17:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Kamionki A

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:00 - 19:00

Napachanie

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Napachaniu
18:10 - 19:10

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
18:30 - 19:30

Kamionki B

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
Wydarzenia dla listopad

17

16:00 - 17:00

Krosno

Hala widowiskowo-sportowa OSiR Mosina w Krośnie
16:45 - 16:45

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:00 - 18:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna (mała) Szkoły Podstawowej nr 1 w Kostrzynie Wlkp.
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "B" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
18:30 - 19:30

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
19:00 - 20:00

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
19:00 - 20:00

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Zespołu Szkół w Nekli
20:00 - 21:00

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
Wydarzenia dla listopad

18

15:30 - 16:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
15:30 - 16:30

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:10 - 19:10

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Łazarz

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 33 (przy ARENIE)
19:15 - 20:15

Lusowo

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Lusowie
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla listopad

19

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla listopad

20

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla listopad

21

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Słupi Wielkiej
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne przy Zespole Szkół w Sulęcinku
16:00 - 17:00

Napachanie

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Napachaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:00 - 17:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
16:15 - 17:15

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:30 - 17:30

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
16:30 - 17:30

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "A" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:30 - 18:30

Kamionki A

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:30 - 18:30

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:30 - 18:30

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:30 - 19:30

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:30 - 19:30

Kamionki B

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
19:00 - 20:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla listopad

22

16:00 - 17:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
16:30 - 17:30

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
16:45 - 17:45

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:30 - 19:30

Łazarz

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 33 (przy ARENIE)
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Zespołu Szkół w Nekli
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
Wydarzenia dla listopad

23

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:30 - 16:30

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne przy Zespole Szkół w Sulęcinku
16:30 - 17:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Kamionki A

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:00 - 19:00

Napachanie

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Napachaniu
18:10 - 19:10

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
18:30 - 19:30

Kamionki B

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
Wydarzenia dla listopad

24

16:00 - 17:00

Krosno

Hala widowiskowo-sportowa OSiR Mosina w Krośnie
16:45 - 16:45

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:00 - 18:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna (mała) Szkoły Podstawowej nr 1 w Kostrzynie Wlkp.
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "B" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
18:30 - 19:30

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
19:00 - 20:00

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
19:00 - 20:00

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Zespołu Szkół w Nekli
20:00 - 21:00

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
Wydarzenia dla listopad

25

15:30 - 16:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
15:30 - 16:30

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:10 - 19:10

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Łazarz

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 33 (przy ARENIE)
19:15 - 20:15

Lusowo

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Lusowie
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla listopad

26

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla listopad

27

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla listopad

28

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Słupi Wielkiej
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne przy Zespole Szkół w Sulęcinku
16:00 - 17:00

Napachanie

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Napachaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:00 - 17:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
16:15 - 17:15

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:30 - 17:30

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
16:30 - 17:30

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "A" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:30 - 18:30

Kamionki A

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:30 - 18:30

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:30 - 18:30

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:30 - 19:30

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:30 - 19:30

Kamionki B

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
19:00 - 20:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla listopad

29

16:00 - 17:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
16:30 - 17:30

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
16:45 - 17:45

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:30 - 19:30

Łazarz

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 33 (przy ARENIE)
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Zespołu Szkół w Nekli
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
Wydarzenia dla listopad

30

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:30 - 16:30

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne przy Zespole Szkół w Sulęcinku
16:30 - 17:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Kamionki A

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:00 - 19:00

Napachanie

Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Napachaniu
18:10 - 19:10

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
18:30 - 19:30

Kamionki B

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach

Zdrowie przez
Sport


Dane kontaktowe

Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia

ul. Sportowa 5
62-023 Dachowa

Poznań
Tel. +48 507 604 604
Mail: biuro@akademiaurbasia.pl

Bydgoszcz
Tel. +48 507 604 020
Mail: bydgoszcz@akademiaurbasia.pl

Obserwuj nas


Copyright © 2020 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Wykonanie: Studio Kreatywne Morihei Seven
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności