Plan zajęć Poznań

(kalendarz, miejsca treningów i szczegóły – poniżej)

  • BUK WTOREK i CZWARTEK 17.00

  • CEREKWICA A (młodsi) PONIEDZIAŁEK i PIĄTEK 17.00
    CEREKWICA B (starsi) PONIEDZIAŁEK i PIĄTEK 18.00

  • CZAPURY A (młodsi) ŚRODA i PIĄTEK 17.00
    CZAPURY B (starsi) ŚRODA i PIĄTEK 18.15

  • DA VINCI ŚRODA 16.30 i PIĄTEK 15.30

  • DĄBRÓWKA PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK 17.00

  • GRUNWALD A (młodsi) PONIEDZIAŁEK 18.00 i PIĄTEK 16.30
    GRUNWALD B (starsi 1) PONIEDZIAŁEK 19.00 i PIĄTEK 17.30
    GRUNWALD C (starsi 2) PONIEDZIAŁEK 19.00 i PIĄTEK 17.30

  • KAMIONKI A PONIEDZIAŁEK i ŚRODA 17.30
    KAMIONKI B PONIEDZIAŁEK i ŚRODA 18.30

  • KONARZEWO PONIEDZIAŁEK 16.00 i SOBOTA 12.00

  • KOSTRZYN PONIEDZIAŁEK 19.00 i WTOREK 15.30

  • KÓRNIK CZWARTEK 19.00 i PIĄTEK 16.00

  • KROSNO WTOREK 17.30

  • LUBOŃ A (młodsi) PONIEDZIAŁEK 19.00 i CZWARTEK 17.00
    LUBOŃ B (młodsi i średni) WTOREK 19.00 i CZWARTEK 18.00
    LUBOŃ C (starsi) PONIEDZIAŁEK i ŚRODA 20.00-21.00

  • LUSOWO PONIEDZIAŁEK 18.45

  • ŁAZARZ ŚRODA i PIĄTEK 19.00

  • NAPACHANIE WTOREK i CZWARTEK 18.00

  • NEKLA WTOREK 19.00 i PIĄTEK 18.00

  • OGRODY/JEŻYCE ŚRODA i PIATEK 17.00

  • RATAJE A (młodsi 1) WTOREK 15.00, ŚRODA 15.30
    RATAJE B (młodsi 2) PONIEDZIAŁEK 17.45 i WTOREK 16.00
    RATAJE C (starsi) PONIEDZIAŁEK 18.45 i WTOREK 17.00

  • ROKIETNICA WTOREK i CZWARTEK 19.00

  • SKÓRZEWO A (młodsi) WTOREK 17.30, CZWARTEK 19.00
    SKÓRZEWO B (starsi) WTOREK 18.30, CZWARTEK 20.00

  • SŁUPIA WIELKA PONIEDZIAŁEK i ŚRODA 14.30

  • SPOŁECZNA JEDYNKA PONIEDZIAŁEK 16.30 i WTOREK 16.20

  • STAROŁĘKA WTOREK i PIĄTEK 15.45

  • SULĘCINEK PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK 16.00

  • SZCZEPANKOWO/TULCE A (młodsi) WTOREK i PIĄTEK 17.30
    SZCZEPANKOWO/TULCE B (starsi) WTOREK i PIĄTEK 18.30

  • SZCZODRZYKOWO WTOREK i CZWARTEK 17.00

  • UMULTOWO PONIEDZIAŁEK 15.30

  • WINOGRADY A (młodsi) WTOREK i CZWARTEK 16.30
    WINOGRADY B (starsi) WTOREK i CZWARTEK 17.30

  • ŻEGRZE (młodsi) PONIEDZIAŁEK 15.00

grudzień

styczeń 2022

luty
PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Wydarzenia dla styczeń

1

12:00 - 13:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
Wydarzenia dla styczeń

2

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla styczeń

3

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:00 - 16:00

Żegrze

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Szkoły Podstawowej nr 50 w Poznaniu
15:30 - 16:30

Umultowo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu (Szkoła Podstawowa nr 93)
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:00 - 17:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
16:30 - 17:30

Społeczna Jedynka

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "A" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:30 - 18:30

Kamionki A

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:45 - 18:45

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:30 - 19:30

Kamionki B

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:45 - 19:45

Lusowo

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Lusowie
18:45 - 19:45

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
19:00 - 20:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
19:00 - 20:00

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla styczeń

4

15:00 - 16:00

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
15:30 - 16:30

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:20 - 17:05

Społeczna Jedynka

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:00 - 18:00

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
17:00 - 18:00

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
17:30 - 18:30

Krosno

Hala widowiskowo-sportowa OSiR Mosina w Krośnie
17:30 - 18:30

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
18:30 - 19:30

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Zespołu Szkół w Nekli
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
Wydarzenia dla styczeń

5

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:30 - 16:30

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:30 - 17:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Kamionki A

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Kamionki B

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla styczeń

6

16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "B" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 19:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
19:00 - 20:00

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
19:00 - 20:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
20:00 - 21:00

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
Wydarzenia dla styczeń

7

15:30 - 16:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:30 - 17:30

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
16:30 - 17:30

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
17:30 - 18:30

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Zespołu Szkół w Nekli
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
Wydarzenia dla styczeń

8

12:00 - 13:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
Wydarzenia dla styczeń

9

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla styczeń

10

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:00 - 16:00

Żegrze

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Szkoły Podstawowej nr 50 w Poznaniu
15:30 - 16:30

Umultowo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu (Szkoła Podstawowa nr 93)
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:00 - 17:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
16:30 - 17:30

Społeczna Jedynka

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "A" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:30 - 18:30

Kamionki A

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:45 - 18:45

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:30 - 19:30

Kamionki B

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:45 - 19:45

Lusowo

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Lusowie
18:45 - 19:45

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
19:00 - 20:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
19:00 - 20:00

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla styczeń

11

15:00 - 16:00

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
15:30 - 16:30

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:20 - 17:05

Społeczna Jedynka

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:00 - 18:00

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
17:00 - 18:00

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
17:30 - 18:30

Krosno

Hala widowiskowo-sportowa OSiR Mosina w Krośnie
17:30 - 18:30

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
18:30 - 19:30

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Zespołu Szkół w Nekli
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
Wydarzenia dla styczeń

12

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:30 - 16:30

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:30 - 17:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Kamionki A

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Kamionki B

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla styczeń

13

16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "B" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 19:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
19:00 - 20:00

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
19:00 - 20:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
20:00 - 21:00

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
Wydarzenia dla styczeń

14

15:30 - 16:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:30 - 17:30

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
16:30 - 17:30

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
17:30 - 18:30

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Zespołu Szkół w Nekli
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
Wydarzenia dla styczeń

15

12:00 - 13:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
Wydarzenia dla styczeń

16

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla styczeń

17

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:00 - 16:00

Żegrze

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Szkoły Podstawowej nr 50 w Poznaniu
15:30 - 16:30

Umultowo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu (Szkoła Podstawowa nr 93)
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:00 - 17:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
16:30 - 17:30

Społeczna Jedynka

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "A" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:30 - 18:30

Kamionki A

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:45 - 18:45

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:30 - 19:30

Kamionki B

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:45 - 19:45

Lusowo

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Lusowie
18:45 - 19:45

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
19:00 - 20:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
19:00 - 20:00

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla styczeń

18

15:00 - 16:00

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
15:30 - 16:30

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:20 - 17:05

Społeczna Jedynka

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:00 - 18:00

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
17:00 - 18:00

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
17:30 - 18:30

Krosno

Hala widowiskowo-sportowa OSiR Mosina w Krośnie
17:30 - 18:30

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
18:30 - 19:30

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Zespołu Szkół w Nekli
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
Wydarzenia dla styczeń

19

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:30 - 16:30

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:30 - 17:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Kamionki A

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Kamionki B

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla styczeń

20

16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "B" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 19:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
19:00 - 20:00

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
19:00 - 20:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
20:00 - 21:00

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
Wydarzenia dla styczeń

21

15:30 - 16:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:30 - 17:30

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
16:30 - 17:30

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
17:30 - 18:30

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Zespołu Szkół w Nekli
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
Wydarzenia dla styczeń

22

12:00 - 13:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
Wydarzenia dla styczeń

23

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla styczeń

24

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:00 - 16:00

Żegrze

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Szkoły Podstawowej nr 50 w Poznaniu
15:30 - 16:30

Umultowo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu (Szkoła Podstawowa nr 93)
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:00 - 17:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
16:30 - 17:30

Społeczna Jedynka

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "A" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:30 - 18:30

Kamionki A

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:45 - 18:45

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:30 - 19:30

Kamionki B

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:45 - 19:45

Lusowo

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Lusowie
18:45 - 19:45

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
19:00 - 20:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
19:00 - 20:00

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla styczeń

25

15:00 - 16:00

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
15:30 - 16:30

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:20 - 17:05

Społeczna Jedynka

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:00 - 18:00

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
17:00 - 18:00

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
17:30 - 18:30

Krosno

Hala widowiskowo-sportowa OSiR Mosina w Krośnie
17:30 - 18:30

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
18:30 - 19:30

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Zespołu Szkół w Nekli
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
Wydarzenia dla styczeń

26

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:30 - 16:30

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:30 - 17:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Kamionki A

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Kamionki B

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla styczeń

27

16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "B" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Szczodrzykowo

Sala Gimnastyczna SP im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 19:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
19:00 - 20:00

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
19:00 - 20:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
20:00 - 21:00

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
Wydarzenia dla styczeń

28

15:30 - 16:30

Da Vinci

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:30 - 17:30

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
16:30 - 17:30

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:00 - 18:00

Ogrody/Jeżyce

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
17:30 - 18:30

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Zespołu Szkół w Nekli
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
Wydarzenia dla styczeń

29

12:00 - 13:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
Wydarzenia dla styczeń

30

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla styczeń

31

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:00 - 16:00

Żegrze

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Szkoły Podstawowej nr 50 w Poznaniu
15:30 - 16:30

Umultowo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu (Szkoła Podstawowa nr 93)
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:00 - 17:00

Konarzewo

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
16:30 - 17:30

Społeczna Jedynka

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "A" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:30 - 18:30

Kamionki A

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:45 - 18:45

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:30 - 19:30

Kamionki B

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:45 - 19:45

Lusowo

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Lusowie
18:45 - 19:45

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
19:00 - 20:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
19:00 - 20:00

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR

Zdrowie przez
Sport



Copyright © 2020 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Wykonanie: Studio Kreatywne Morihei Seven
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności