Plan zajęć Bydgoszcz

wrzesień

październik 2021

Listopad
PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Wydarzenia dla październik

1

15:30 - 16:30

Da Vinci A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:10 - 17:10

Piastowskie A

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:10 - 17:10

Piastowskie B

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:30 - 17:30

Ogrody/Jeżyce A

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
16:30 - 17:30

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
16:30 - 17:30

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Ogrody/Jeżyce B

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Grunwald D

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Zespołu Szkół w Nekli
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
Wydarzenia dla październik

2

12:00 - 13:00

Konarzewo A+B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
Wydarzenia dla październik

3

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla październik

4

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:00 - 16:00

Żegrze

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Szkoły Podstawowej nr 50 w Poznaniu
15:30 - 16:30

Umultowo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu (Szkoła Podstawowa nr 93)
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:00 - 17:00

Konarzewo A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
16:30 - 17:30

Społeczna Jedynka A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:00 - 18:00

Konarzewo B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "A" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:30 - 18:30

Kamionki A

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:45 - 18:45

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:00 - 19:00

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:30 - 19:30

Kamionki B

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:30 - 19:30

Lusowo

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Lusowie
18:45 - 19:45

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
19:00 - 20:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Grunwald D

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
19:00 - 20:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
19:00 - 20:00

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla październik

5

15:00 - 16:00

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
15:00 - 16:00

Niepruszewo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Niepruszewie
15:30 - 16:30

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:20 - 17:05

Społeczna Jedynka B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
16:30 - 17:30

Da Vinci B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:00 - 18:00

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
17:20 - 18:20

Szczodrzykowo

Boisko trawiaste przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Krosno

Hala widowiskowo-sportowa OSiR Mosina w Krośnie
17:30 - 18:30

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
18:00 - 19:00

Umultowo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu (Szkoła Podstawowa nr 93)
18:30 - 19:30

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Zespołu Szkół w Nekli
Wydarzenia dla październik

6

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:30 - 16:30

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:20 - 17:20

Piastowskie A

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:30 - 17:30

Da Vinci A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
16:30 - 17:30

Ogrody/Jeżyce A

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:20 - 18:20

Piastowskie B

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
17:30 - 18:30

Ogrody/Jeżyce B

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Społeczna Jedynka B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:30 - 18:30

Społeczna Jedynka A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:30 - 18:30

Kamionki A

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:30 - 18:30

Da Vinci B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Kamionki B

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla październik

7

15:15 - 16:15

Niepruszewo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Niepruszewie
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "B" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:20 - 18:20

Szczodrzykowo

Boisko trawiaste przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
18:00 - 19:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
19:00 - 20:00

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
19:00 - 20:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
20:00 - 21:00

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
Wydarzenia dla październik

8

15:30 - 16:30

Da Vinci A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:10 - 17:10

Piastowskie A

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:10 - 17:10

Piastowskie B

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:30 - 17:30

Ogrody/Jeżyce A

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
16:30 - 17:30

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
16:30 - 17:30

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Ogrody/Jeżyce B

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Grunwald D

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Zespołu Szkół w Nekli
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
Wydarzenia dla październik

9

12:00 - 13:00

Konarzewo A+B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
Wydarzenia dla październik

10

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla październik

11

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:00 - 16:00

Żegrze

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Szkoły Podstawowej nr 50 w Poznaniu
15:30 - 16:30

Umultowo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu (Szkoła Podstawowa nr 93)
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:00 - 17:00

Konarzewo A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
16:30 - 17:30

Społeczna Jedynka A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:00 - 18:00

Konarzewo B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "A" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:30 - 18:30

Kamionki A

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:45 - 18:45

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:00 - 19:00

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:30 - 19:30

Kamionki B

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:30 - 19:30

Lusowo

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Lusowie
18:45 - 19:45

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
19:00 - 20:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Grunwald D

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
19:00 - 20:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
19:00 - 20:00

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla październik

12

15:00 - 16:00

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
15:00 - 16:00

Niepruszewo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Niepruszewie
15:30 - 16:30

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:20 - 17:05

Społeczna Jedynka B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
16:30 - 17:30

Da Vinci B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:00 - 18:00

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
17:20 - 18:20

Szczodrzykowo

Boisko trawiaste przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Krosno

Hala widowiskowo-sportowa OSiR Mosina w Krośnie
17:30 - 18:30

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
18:00 - 19:00

Umultowo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu (Szkoła Podstawowa nr 93)
18:30 - 19:30

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Zespołu Szkół w Nekli
Wydarzenia dla październik

13

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:30 - 16:30

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:20 - 17:20

Piastowskie A

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:30 - 17:30

Da Vinci A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
16:30 - 17:30

Ogrody/Jeżyce A

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:20 - 18:20

Piastowskie B

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
17:30 - 18:30

Ogrody/Jeżyce B

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Społeczna Jedynka B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:30 - 18:30

Społeczna Jedynka A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:30 - 18:30

Kamionki A

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:30 - 18:30

Da Vinci B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Kamionki B

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla październik

14

15:15 - 16:15

Niepruszewo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Niepruszewie
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "B" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:20 - 18:20

Szczodrzykowo

Boisko trawiaste przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
18:00 - 19:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
19:00 - 20:00

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
19:00 - 20:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
20:00 - 21:00

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
Wydarzenia dla październik

15

15:30 - 16:30

Da Vinci A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:10 - 17:10

Piastowskie A

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:10 - 17:10

Piastowskie B

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:30 - 17:30

Ogrody/Jeżyce A

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
16:30 - 17:30

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
16:30 - 17:30

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Ogrody/Jeżyce B

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Grunwald D

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Zespołu Szkół w Nekli
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
Wydarzenia dla październik

16

12:00 - 13:00

Konarzewo A+B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
Wydarzenia dla październik

17

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla październik

18

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:00 - 16:00

Żegrze

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Szkoły Podstawowej nr 50 w Poznaniu
15:30 - 16:30

Umultowo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu (Szkoła Podstawowa nr 93)
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:00 - 17:00

Konarzewo A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
16:30 - 17:30

Społeczna Jedynka A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:00 - 18:00

Konarzewo B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "A" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:30 - 18:30

Kamionki A

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:45 - 18:45

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:00 - 19:00

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:30 - 19:30

Kamionki B

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:30 - 19:30

Lusowo

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Lusowie
18:45 - 19:45

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
19:00 - 20:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Grunwald D

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
19:00 - 20:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
19:00 - 20:00

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla październik

19

15:00 - 16:00

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
15:00 - 16:00

Niepruszewo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Niepruszewie
15:30 - 16:30

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:20 - 17:05

Społeczna Jedynka B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
16:30 - 17:30

Da Vinci B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:00 - 18:00

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
17:20 - 18:20

Szczodrzykowo

Boisko trawiaste przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Krosno

Hala widowiskowo-sportowa OSiR Mosina w Krośnie
17:30 - 18:30

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
18:00 - 19:00

Umultowo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu (Szkoła Podstawowa nr 93)
18:30 - 19:30

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Zespołu Szkół w Nekli
Wydarzenia dla październik

20

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:30 - 16:30

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:20 - 17:20

Piastowskie A

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:30 - 17:30

Da Vinci A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
16:30 - 17:30

Ogrody/Jeżyce A

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:20 - 18:20

Piastowskie B

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
17:30 - 18:30

Ogrody/Jeżyce B

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Społeczna Jedynka B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:30 - 18:30

Społeczna Jedynka A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:30 - 18:30

Kamionki A

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:30 - 18:30

Da Vinci B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Kamionki B

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla październik

21

15:15 - 16:15

Niepruszewo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Niepruszewie
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "B" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:20 - 18:20

Szczodrzykowo

Boisko trawiaste przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
18:00 - 19:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
19:00 - 20:00

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
19:00 - 20:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
20:00 - 21:00

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
Wydarzenia dla październik

22

15:30 - 16:30

Da Vinci A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:10 - 17:10

Piastowskie A

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:10 - 17:10

Piastowskie B

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:30 - 17:30

Ogrody/Jeżyce A

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
16:30 - 17:30

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
16:30 - 17:30

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Ogrody/Jeżyce B

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Grunwald D

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Zespołu Szkół w Nekli
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
Wydarzenia dla październik

23

12:00 - 13:00

Konarzewo A+B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
Wydarzenia dla październik

24

Brak wydarzeń
Wydarzenia dla październik

25

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:00 - 16:00

Żegrze

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Szkoły Podstawowej nr 50 w Poznaniu
15:30 - 16:30

Umultowo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu (Szkoła Podstawowa nr 93)
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:00 - 17:00

Konarzewo A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
16:30 - 17:30

Społeczna Jedynka A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:00 - 18:00

Konarzewo B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "A" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:30 - 18:30

Kamionki A

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:45 - 18:45

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
18:00 - 19:00

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:30 - 19:30

Kamionki B

Hala Sportowa "SEKTOR C" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
18:30 - 19:30

Lusowo

Bieżnia Lekkoatletyczna/Boisko Wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Lusowie
18:45 - 19:45

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
19:00 - 20:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Grunwald D

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
19:00 - 20:00

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
19:00 - 20:00

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla październik

26

15:00 - 16:00

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
15:00 - 16:00

Niepruszewo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Niepruszewie
15:30 - 16:30

Kostrzyn

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Rataje B

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:20 - 17:05

Społeczna Jedynka B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
16:30 - 17:30

Da Vinci B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:00 - 18:00

Rataje C

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
17:20 - 18:20

Szczodrzykowo

Boisko trawiaste przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Krosno

Hala widowiskowo-sportowa OSiR Mosina w Krośnie
17:30 - 18:30

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
18:00 - 19:00

Umultowo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Poznaniu (Szkoła Podstawowa nr 93)
18:30 - 19:30

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
19:00 - 20:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Zespołu Szkół w Nekli
Wydarzenia dla październik

27

14:30 - 15:30

Słupia Wielka

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej
15:30 - 16:30

Rataje A

Sala Gimnastyczna SP nr 2 im. Szarych Szeregów w Poznaniu
16:20 - 17:20

Piastowskie A

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:30 - 17:30

Da Vinci A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
16:30 - 17:30

Ogrody/Jeżyce A

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:20 - 18:20

Piastowskie B

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
17:30 - 18:30

Ogrody/Jeżyce B

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Społeczna Jedynka B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:30 - 18:30

Społeczna Jedynka A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
17:30 - 18:30

Kamionki A

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
17:30 - 18:30

Da Vinci B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Kamionki B

Sala Gimnastyczna "WEJŚCIE A" Szkoły Podstawowej w Kamionkach
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
20:00 - 21:00

Luboń C

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
Wydarzenia dla październik

28

15:15 - 16:15

Niepruszewo

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Niepruszewie
16:00 - 17:00

Sulęcinek

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Sulęcinku
16:30 - 17:30

Winogrady A

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
17:00 - 18:00

Dąbrówka

Sala Gimnastyczna "B" SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
17:00 - 18:00

Luboń A

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
17:00 - 18:00

Buk

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Buku im. Bohaterów Bukowskich
17:20 - 18:20

Szczodrzykowo

Boisko trawiaste przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie
17:30 - 18:30

Winogrady B

Sala Gimnastyczna "PO PRAWEJ" SP nr 11 im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu
18:00 - 18:50

Napachanie

Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Napachaniu
18:00 - 19:00

Luboń B

Hala Sportowa Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji LOSiR
19:00 - 20:00

Rokietnica

Hala Sportowa Rokietnickiego Ośrodka Sportu
19:00 - 20:00

Skórzewo A

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
19:00 - 20:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
20:00 - 21:00

Skórzewo B

Sala Gimnastyczna "MAŁA" SP nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie
Wydarzenia dla październik

29

15:30 - 16:30

Da Vinci A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Da Vinci
15:45 - 16:45

Starołęka

Sala Gimnastyczna SP nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu
16:00 - 17:00

Kórnik

Hala Sportowa KCRiS OAZA
16:10 - 17:10

Piastowskie A

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:10 - 17:10

Piastowskie B

Sala Gimnastyczna Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14
16:30 - 17:30

Ogrody/Jeżyce A

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
16:30 - 17:30

Grunwald C

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
16:30 - 17:30

Grunwald A

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:00 - 18:00

Cerekwica A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
17:00 - 18:00

Czapury A

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
17:30 - 18:30

Ogrody/Jeżyce B

Sala Gimnastyczna SP nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu
17:30 - 18:30

Grunwald D

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Grunwald B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 54 (wejście od strony szkolnych boisk)
17:30 - 18:30

Szczepankowo/Tulce A

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
18:00 - 19:00

Cerekwica B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Cerekwicy (sektor przy oknie na boisko)
18:00 - 19:00

Nekla

Sala Gimnastyczna "MAŁA" Zespołu Szkół w Nekli
18:15 - 19:15

Czapury B

Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach
18:30 - 19:30

Szczepankowo/Tulce B

Sala Gimnastyczna "DUŻA" SP nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczepankowie
19:00 - 20:00

Łazarz

Sala Gimnastyczna "NA PIĘTRZE" SP nr 69 im. J. Drwęskiego w Poznaniu
Wydarzenia dla październik

30

12:00 - 13:00

Konarzewo A+B

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie
Wydarzenia dla październik

31

Brak wydarzeń

Zdrowie przez
Sport



Copyright © 2020 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Wykonanie: Studio Kreatywne Morihei Seven
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności