Zajęcia

„Moja przygoda z bieganiem rozpoczęła się w 5 klasie szkoły podstawowej, czyli dosyć późno, bo w wieku 11 lat. Dzisiaj są możliwości rozpoczęcia takiej kariery dużo wcześniej, a do Naszej Akademii zapraszamy już 6-latków.

Na naborze do szkoły sportowej nie byłem wyróżniającym się chłopcem, ale miałem wielkie chęci i dużo energii, co jest najważniejsze. Nikt mnie do tego nie namawiał, a rodzice nigdy nie kierowali mnie na siłę do jakiegoś konkretnego sportu.

Dzisiaj o wiele trudniej znaleźć dzieci, które same będą się do sportu garnęły.

Będąc zawodnikiem nie sądziłem, że tak wiele przyjemności może przynieść trenowanie innych. Widząc błyskawiczne postępy młodych adeptów sportu przepełnia mnie duma, że to właśnie ja przyczyniłem się do ich rozwoju.

Bycie szkoleniowcem to jednak zupełnie inna bajka, niż bycie zawodnikiem.

Trener ponosi odpowiedzialność za każdego zawodnika, którego szkoli!”


Jak trenujemy?

Autorski program szkolenia Akademii oparty jest o sprawdzone metody i środki ogólnorozwojowego treningu lekkoatletycznego.

Co tydzień zmienia się akcent główny zajęć, dając dzieciom możliwość spróbowania swoich sił w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych.

W każdym miesiącu szkolimy jedną z konkurencji w blokach: biegów krótkich, biegów średnich i długich, skoków oraz rzutów.

Dzieci mają zatem okazję biegać szybko, budować wytrzymałość, skakać daleko i wysoko, rzucać młotem, dyskiem, oszczepem oraz pchać kulą.

Sprzęt

Sprzęt używany przez trenerów w trakcie zajęć to renomowane akcesoria KIDS ATHLETICS: bezpieczne młoty, dyski, kule z gumy, oszczepy i płotki z pianki, by dzieci nie czuły się zagrożone.

Jako uzupełnienie sprzętu specjalizowanego, używamy świetnej jakości sprzęt produkowany przez firmy LEGEND i DECATHLON: płotki, drabinki koordynacyjne, kapelusze, oznaczniki etc.

Partnerem technicznym Akademii jest marka ADRUNALINE, która przygotowała stroje nie tylko dla Naszych trenerów, ale również dla wszystkich uczestników!

Postępy

Rywalizacja i sprawdzanie nabytych umiejętności odbywa się na każdej jednostce treningowej, w podzielonych grupach wiekowych.

Kilka razy w roku przeprowadzane są u WSZYSTKICH zawodników testy, sprawdzające wymiernie poprawę umiejętności.

Wszystkie dzieci będą miały okazję sprawdzić się na zawodach, nie tylko przeciwko swoim kolegom z grupy, ale też innym dzieciom spoza Akademii.

Czwórbój lekkoatletyczny, biegi przełajowe i masowe oraz „Czwartki Lekkoatletyczne” to okazja do dobrej zabawy w szerszym gronie.

Opłaty

Umowa jest zawierana na czas określony (okres Roku Szkolnego), obowiązuje 1-miesięczny okres wypowiedzenia.

Miesięczne opłaty za zajęcia wynoszą:

  • 129 zł za zajęcia 1 raz w tygodniu
  • 199 zł za zajęcia 2 razy w tygodniu

W przypadku uczestnictwa w zajęciach rodzeństwa, wysokość opłaty dla kolejnego uczestnika ulega zmniejszeniu do kwoty:

  • 109 zł za 2 osobę z rodzeństwa – zajęcia 1 raz w tygodniu,
  • 139 zł za 2 osobę z rodzeństwa – zajęcia 2 razy w tygodniu.

W OKRESIE WAKACYJNYM i FERII ZIMOWYCH Akademia nie organizuje zajęć i nie pobiera ŻADNYCH opłat.

Każdy trening może zostać odrobiony, na dowolnie wybranej lokalizacji Akademii, w dowolnym terminie, bez konieczności uiszczenia dodatkowej opłaty.

Zapisz dziecko
już dzisiaj!


Dane kontaktowe

Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia

ul. Sportowa 5
62-023 Dachowa

Poznań
Tel. +48 507 604 604
Mail: biuro@akademiaurbasia.pl

Bydgoszcz
Tel. +48 507 604 020
Mail: bydgoszcz@akademiaurbasia.pl

Obserwuj nas


Copyright © 2020 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Wykonanie: Studio Kreatywne Morihei Seven
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności